Gdzie kupić

ŁapSERdak - Produkty -Gdzie kupić sery

Ręcznie wytwarzane sery z mleka koziego i krowiego, wysoka jakość, świeżość i unikalny smak

Targowisko miejskie "Ryneczek" ulica Połczyńska 39 - Koszalin - będziemy od 7:10 (13.06.2024)
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na "ryneczku" ulica Połczyńska. Zaczynamy od godziny 7:10. W naszej ofercie tradycyjnie serduszka z pistacją, czosnkiem niedźwiedzim, czarnuszką, orzechami włoskimi oraz żurawiną.
 "Ryneczek" ulica Połczyńska 39 - Koszalin - będziemy od 7:10 (06.06.2024)
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na "ryneczku" w Koszalinie przy ulicy Połczyńskiej jutro, od godziny 7:10. Przygotowaliśmy bogaty wybór deserów jogurtowych "Chłystek" o różnorodnych smakach, takich jak owoce leśne, malina, gruszka-banan czy brzoskwinia-marakuja. Zapraszamy do spróbowania naszych pyszności!
 Zapraszamy na nasz lokalny "ryneczek" ulica Połczyńska 39 - Koszalin ( 29.05.2024)
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na ryneczku w Koszalinie przy ulicy Połczyńskiej już jutro od godziny 7:10. Przygotowaliśmy na jutro całą masę deserów jogurtowych "Chłystek" w różnych smakach, takich jak owoce leśne, malina, gruszka-banan czy brzoskwinia-marakuja.
 Zapraszamy na Niedzielną Giełdę w Koszalinie (26.05.2024)
Zapraszamy gorąco wszystkich na jutrzejszą "giełde" na terenach targowych w Koszalinie, gdzie będziecie mogli skosztować naszych wyjątkowych produktów. Rozpoczęcie o godzinie 8:10. Na miejscu czekać będą pyszne deserki jogurtowe "Chłystek" w różnorodnych smakach, takich jak owoce leśne, malina, gruszka-banan, czy brzoskwinia-marakuja
 Zapraszamy na TARGOWISKO MIEJSKIE ulica Połczyńska 39 - Koszalin ( 17.05.2024)
Serdecznie zapraszamy na jutrzejszy "ryneczek", na ulicy Połczyńskiej 59 w Koszalinie. To idealna okazja dla wszystkich smakoszy zdrowego jedzenia! Rozpoczynamy o godzinie 7:20
 Zapraszamy na Niedzielną Giełdę w Koszalinie (19.05.2024)
Zapraszamy serdecznie na niedzielną giełdę, która odbędzie się (19.05.2024) na terenach targowych w Koszalinie. To będzie prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników zdrowego jedzenia! Rozpoczynamy około 8:10 - 8:20.Na naszym stoisku czekać będą pyszne jogurty "Chłystek" w różnorodnych smakach: malina, gruszka-banan, brzoskwinia-marakuja. Dla fanów serów kozich i krowich przygotowaliśmy bogaty wybór smaków, między innymi z pistacją, czosnkiem niedźwiedzim, czarnuszką, orzechem włoskim, żurawiną... Znajdziecie u nas także sery solankowe z przyprawami i bez, kefiry naturalne. Serdecznie zapraszamy.
 Zapraszamy na "ryneczek" ulica Połczyńska 39 - Koszalin ( 17.05.2024)
Już jutro serdecznie zapraszamy na nasze stoisko ("ryneczek") ulica Połczyńska 39 w Koszalinie. Jesteśmy od rana, około godziny 7:20, do godziny 12-12:30. Polecamy "Urwisa" tzn. kefir naturalny - "idealnego na sobotnie poranki", oraz jogurty Chłystka z dodatkiem owoców (owoce leśne, malina, brzoskwinia-marakuja). Zapraszamy na degustacje naszch serków z mleka krowiego i koziego. Do zobaczenia!
Zapraszamy na Niedzielną Giełdę (12.05.2024)
Serdecznie zapraszamy na jutrzejszą Niedzielną Giełdę na terenach podożynkowych w Koszalinie, która odbędzie się 12 maja 2024 roku. Warto tam być, ponieważ znajdziecie tam "wszystko". Rozpoczynamy od rana, około godziny 8:10 - 8:20. Szczególnie gorąco zapraszamy miłośników jogurtów (Chłystek) w smakach: owoce leśne, malina, gruszka-banan, brzoskwinia-marakuja, oraz fanów naszych serków krowich i kozich. Zapraszamy
Zapraszamy na targowisko miejskie Koszalin ( 10.05.2024)
Serdecznie zapraszamy na jutrzejszy (10.05.2024) ryneczek na ulice Połczyńską 39 w Koszalinie. Jesteśmy od rana, (tzn. tak koło 7:20 - skoro świt ogarniemy zwierzaki i postaramy się być nawet chwile szybciej ). Szczególnie zapraszamy smakoszy jogurtowych (Chłystek - owoce leśne, malina, gruszka-banan, brzoskwinia- marakuja) jak i pasjonatów Naszych serków krowich i kozich.
Ser typu halloumi - gotowy do zapiekania
Gagatek ognisty - nasz ser grillowy
Szukaj